Zaterdag 18 januari 2025 stond de tweede kwalificatiewedstrijd op het programma voor teams uitkomend in supplement D. Bij de eerste kwalificatie ontbrak Sofie Dijkema wegens een trip naar het buitenland maar dit keer was ze er bij. Het team bestond verder uit Phaedra Bogert, Valerie Arnold, Amy van en Brink en onder leiding van Loïs startte het team in Amsterdam op het onderdeel sprong.
Zeven deelnemende teams, drie turnsters doen een oefening en de twee besten tellen voor het eindklassement.

Ondanks een blessure aan haar knie waardoor ze geen vloer kon turnen wist Valerie toch met sprong een 11,100 neer te zetten, één van de hoogste scores uit het deelnemersveld. Phaedra viel helaas met de tsjuki hurk (10,400) en Amy sprong nog even 10,500 bij elkaar. Op brug werd er goed geturnd door Phaedra (10,733), Valerie (10,833) en Sofie (10,300). Het team ging lekker. Sofie en Phaedra wisten ook nog twee mooie scores neer te zetten op het onderdeel balk (10,350/10,200). Sofie moest voor Valerie invallen op vloer en na een tijdje afwezig te zijn geweest wist ze toch nog 10,150 punten bij elkaar te turnen. Amy 10,200 en Phaedra 10,600.

In het eindklassement kwam het team een tiende (!) tekort voor zilver maar de bronzen medaille was verdiend! De teamwedstrijden zitten er nu op, geen plek in de halve finales dus het vizier gaat op het vervolg van de individuele competitie.

Brons voor team supplement D