Wedstrijddata seizoen 2022-2023 vastgesteld door de KNGU (onder voorbehoud en voor zover nu bekend).

Hieronder het nieuwe schema; ALLES NOG ONDER VOORBEHOUD!

DatumWedstrijdLocatie
5 20221e kwalificatie teams B en CDalen
12 november 20221e kwalificatie landelijk junioren/senioren 2e en 3e divisieZierikzee
13 november 20221e landelijke kwalificatie junior 1e divisieZierikzee
19 november 2022Teamwedstrijd middenbouw (rayon)Culemborg
26 november 2022Plaatsingswedstrijd district Mid-West
Teams MB 3/supplement D
Amsterdam
10 december 20222e kwalificatie teams B en CWaalwijk
10 december 20221e voorwedstrijd bovenbouw (div. 4/5/6) Culemborg
11 december 20221e plaatsingswedstrijd jeugd 2e div./junior 3e divisie (individueel)Amsterdam
17 december 20221e voorwedstrijd middenbouw (individueel/rayon)Amersfoort
14 januari 20232e voorwedstrijd bovenbouw (div. 4/5/6)Amersfoort
14 januari 20232e plaatsings-wedstrijd district Mid-West
Teams MB3/suppl. D
Amsterdam
14 januari 20232e kwalificatie landelijk junioren/senioren 2e en 3e divisieVianen
15 januari 20232e landelijke kwalificatie junior 1e divisieVianen
21/22 januari 20232e plaatsingswedstrijd jeugd 2e div./junior 3e divisie (individueel)Amsterdam
28 januari 20231e meetmoment onderbouwVianen
4 februari 20233/4-kamp recreatieWilnis
4 februari 20233e kwalificatie teams B en C Duiven
11 februari 20233e plaatsings-wedstrijd middenbouw 3 Amsterdam
12 februari 2023Districtskampioen-
schap meerkamp jeugd div.2/3; junior div. 3
Amsterdam
11 februari 20233e kwalificatie landelijk junioren/senioren 2e en 3e divisieReusel
12 februari 20233e landelijke kwalificatie junior 1e divisieReusel
11 maart 20232e voorwedstrijd middenbouw (individueel/rayon)Culemborg
12 maart 2023Evt. halve finale landelijk junior 2e divisieVolendam
18 maart 2023Evt. halve finale individueel landelijkRotterdam
19 maart 2023Evt. halve finale teams supplement CRotterdam
25 maart 20232e meetmoment onderbouwZijderveld
1 april 2023Halve finale teams supplement BDen Haag
2 april 2023Evt. halve finale landelijk 1e (junior) en/of 2e divisie (senior)Den Haag
8 april 2023
GEANNULEERD!
ClubTeamwedstrijd bovenbouw Midden-NederlandAmersfoort
15 april 2023Evt. NK teamsNijmegen
16 april 2023Evt. halve finale landelijk junior/senior 3e divisieNijmegen
22 april 2023Evt. NK landelijke 1e, 2e en 3e divisieAlkmaar
23 april 2023Evt. Toestelfinales landelijk 1e, 2e en 3e divisieAlkmaar
13 mei 2023Toestelfinale midden- en bovenbouwAmersfoort
13 mei 2023Toestelfinales Mid-West en indiv. meerkamp Middenbouw niveau 3Amsterdam
3 juni 2023Clubkampioenschappen A- en B-selectieVianen
10 juni 2023Regiokampioenschap bovenbouw individueelAmersfoort
17 juni 2023Regiokampioenschap middenbouw individueelAmersfoort
15 t/m 17 september 2023
DOS-kamp (jeugdleden 6 t/m 17 jaar)Loon op Zand